O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem kreatywnych osób,
 które z wielką pasją szyją na miarę i realizują projekty z zakresu BTL.


   Jesteśmy agencją Field Marketingu i BTL specjalizującą się przede wszystkim w organizacji samplingów, eventów, akcji promocyjnych z udziałem hostess, akcji tajemniczego klienta oraz wszelkiego rodzaju audytach. Od 20 lat działamy
na terenie całej Polski wspierając naszych klientów w promowaniu i sprzedaży produktów.
 Pracujemy tak, aby osiągnąć zakładane cele, staramy się, aby współpraca z klientami była nie tylko efektywna
i długoterminowa, lecz także ciekawa i satysfakcjonująca.
 Wartością naszej firmy są przede wszystkim ludzie, których zaangażowanie i kreatywność pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze przedsięwzięcia.
 Nasze działania realizujemy z pasją i otwartością na nowe doświadczenia. Pomagamy dopasować usługę, bądź wspólnie stworzyć plan działań szyty na potrzeby przedsiębiorstwa. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam realnie spojrzeć na zmiany rynku i rosnące potrzeby konsumentów.
  

 Dzięki bogatemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby i wymagania naszych klientów, dopasowujemy usługę i wspólnie tworzymy projekt, który w pełni pokryje potrzeby firmy. Od 20 lat z powodzeniem z naszych usług korzystają duże firmy, mali klienci oraz Ogólnopolskie Agencję ATL. O owocnej współpracy świadczy fakt, że wielu klientów zostaje z nami na lata. 

 Centrala naszego biura mieści się w Warszawie, posiadamy również oddziały znajdujące się w 18 dużych miastach Polski. Każdy oddział ma do dyspozycji pojemny magazyn, co umożliwia nam przyjmowanie materiałów klienta w dużych ilościach i realizację dużych działań. Nasza struktura umożliwia nam przeprowadzanie skomplikowanych akcji w krótkim czasie na terenie całej Polski, jak i również małych akcji o charakterze lokalnym.