Poznaj nasze realizacje

Kilkanaście lat na rynku pozwoliło nam zebrać bogate doświadczenie i zrealizować mnóstwo projektów o różnym zasięgu, skali i rodzaju usług. We współpracy z dużymi Agencjami ATL i Outsourcingu przeprowadzaliśmy promocje o charakterze sprzedażowo-promocyjnym.

Posiadamy kasy fiskalne, dzięki którym organizowane eventy łączyliśmy ze sprzedażą produktu poza punktem handlowym. Zapewnialiśmy całość niezbędnych materiałów potrzebnych do akcji począwszy od pozyskania pozwoleń na akcje, sprzętu, materiałów POS oraz przeszkolonego personelu. Towarzyszyliśmy z produktem na najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, a także podczas zimowych i letnich imprez sportowych. Realizacje dla: Carlsperg Polska, Polkomtel S.A na zlecenie Outsourcing Grup, Play na zlecenie Prosell, Samsung dla MeaGroup.

18 lat to cały wachlarz zrealizowanych usług degustacyjnych, animacyjnych i samplingowych. Tego rodzaju działania prowadziliśmy zarówno w punktach handlowych, jak i na ulicach, skrzyżowaniach, siłowniach czy kinach. Organizowaliśmy pokazy kulinarne, degustacje produktów na zimno i ciepło, samplingi nowych produktów. Nasze realizacje wykonywaliśmy dla : Muller Polska, Carlsberg, Bifix, Herbapo, Velvet i Winiary na zlecenie Unique One, Wawel, Pamapol, Drosed, Iglotex, Simba, Trefl, Cobi, Aviko, Valio na zlecenie Neonshake, Superdrob, Madej Wrobel, Peklimar, Tan Viet, Trodat i wiele innych. 

Galeria zrealizowanych projektów