O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem kreatywnych osób, które z wielką pasją szyją na miarę i realizują projekty z zakresu BTL.

Dzięki bogatemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby i wymagania naszych Klientów, dopasowujemy usługę i wspólnie tworzymy projekt, który w pelni pokryje potrzeby firmy. Od 18 lat z powodzeniem z naszych usług korzystają duże firmy, mali Klienci oraz Ogólnopolskie Agencję ATL. O owocnej wpsołpracy świadczy fakt, ze wielu Klientów zostaje z nami na lata. Centrala naszego biura mieści się w Warszawie, posiadamy również oddziały znajdujące się w 18 dużych miastach Polski. Każdy oddział ma do dyspozycji pojemny magazyn, co umożliwia nam przyjmowanie materiałów Klienta w dużych ilościach i realizację dużych działań. Nasza struktura umożliwia nam przeprowadzanie skomplikowanych akcji w krótkim czasie na terenie całej Polski, jak i również małych akcji o charakterze lokalnym. 

Nasze oferty indywidualnie dopasowujemy do potrzeb Klienta. Zapewniamy przeszkolony zespół hostess i promotorów, doświadczonych supervisorów, a także profesjonalną obsługę dedykowanego Key Account Managera. Zajmujemy się przygotowaniem graficznym i produkcją materiałow POS, a także pełną obsługa logistyczną. Dzięki długoletniej obecności na rynku mamy dobry kontakt z kierownikami handlowymi sklepów, co niewątpliwie korzystanie wpływa realizacje działań na terenie dużych sieci. Długoletni okres pracy na rynku i ciągłe rozwijanie się przybliza nas do pelnej satysfakcji Klienta i realizacji jego celów.